Jak vybrat Minecraft server ?

Výběr Minecarft serveru je snadný. Jedním z parametrů, které je potřeba zvolit je počet slotů, který vymezuje počet hráčů, jež budou Váš minecraft server navštěvovat. Počet slotů lze samozřejmě i v průběhu předplaceného období kdykoliv navýšit dle Vaší potřeby. Další možnou volbou je Minecrat verze a to Classic nebo Tekkit. Nad volbou platebního období je  dobré se zamyslet  neboť může podstatně ovlivnit cenu a navíc můžete získat vlastní doménu k serveru zcela ZDARMA. K tomu stačí zvolit roční platební období.  Dále je třeba zvolit login pro který Vám budou nastaveny práva administrátora.

V následném kroku budete vyzváni buď k výběru domény ZDARMA v případě, že Vám  volbou ročního platebního období vznikl nárok nebo přejdete rovnou k vyplnění registračních údajů, abychom Vám mohli vygenerovat  podklady k platbě. Pokud nechcete vyčkávat, až nám dorazí peníze převodem máte možnost zvolit platbu online prostřednictvím platebního systému GoPay. Pokud tuto metodu nezvolíte budou Vám pokyny k platbě zaslány na email.
Po připsání platby na náš účet Vás budeme ihned informovat a naši administrátoři začnou Váš Minecraft server připravovat. Po dokončení instalace Vám budou zaslány potřebné údaje a můžete začít stavět Váš nekonečný svět.

objednat vlastní minecraft server