Tekkit Lite

Tekkit Lite je velmi populární mod-pack hry Minecraft. Jedná se o spojení nejlepších módů z minecraft tekkit classic pro automatizaci, industrializací a elektrifikaci! Tekkit Lite je nejnovější v sérii módů a nyní běží na bázi Minecraft 1.4.7. Může se pochlubit více módy, než jeho předchůdce Classic Tekkit.

Tak na co ještě čekáte ? Jděte a založte si vlastní Tekkit Lite server a naskočte do nádherného, magického a technologiemi řízeného světa kterým je Tekkit Lite!

Za pár minut již můžete mít vlastní Minecraft Tekkit Lite server. Získáte kompletně připravený a funkční server včetně FTP a root přístupu. Nikoho neomezujeme, proto si můžete na server nainstalovat minecraft pluginy dle vlastního výběru. Server je také připraven pro provoz vašich www stránek a to vše pod jedním FTP přístupem. Od 20-ti slotů výše od nás dostanete i vlastní doménu zdarma. Váš server bude také automaticky umístěn do seznamu serverů a získáte i 4 druhy widgetů, pomocí kterých můžete lépe propagovat váš minecraft server v různých fórech a na vašich www stránkách.

objednat vlastní tekkit lite server

Seznam módů v Tekkit Lite serveru :

kliknutím na obrázek zobrazíte podrobnosti o módu

industrial CraftRed PowerBuildCraftThermal ExpansionComputer CraftMineFactory ReloadedModular powersuitsEquivalent ExchangeMystcraftFactorizationSteve's cartsBalkons Weapon ModPower ConvertersEnder StorageTube StuffIron ChestsTreecapitatorNether OresOmni ToolsWireless redstoneNot Enough ItemsReis minimapInventory TweaksForge API

objednat vlastní tekkit lite server

Zdroj: http://tekkitlite.wikia.com